Dni Gminy Miłoradz - Dzień II

Drugi dzień obchodów święta Gminy Miłoradz był nie lada gratką dla miłośników aktywnego stylu życia. W niedzielę 29 maja br. na terenie rekreacyjnym nad jeziorem w Pogorzałej Wsi odbył się I Bieg i Marsz Nordic Walking "Fundacji Przystań" pod patronatem Wójta Gminy Miłoradz. Uczestnicy imprezy mieli możliwość w aktywny sposób spędzić niedzielne popołudnie biorąc udział w biegu na dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking na tej samej trasie. Najlepsi otrzymali nagrody, a dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale. Na najmłodszych czekały także animacje oraz skromne upominki.

Imprezie towarzyszył szczytny cel. Dochód z organizacji wydarzenia przeznaczony zostanie na stworzenie zakątka zieleni dla seniorów z Rodzinnego Domu Pomocy "Przystań" w Pogorzałej Wsi. Wydarzenie zakończyło wspólne rodzinne grillowanie nad jeziorem oraz integracja przy ognisku.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja „Przystań” w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu. Organizatorzy dziękują sponsorom i partnerom: Farmpol z Gdańska, Cukiernia Niucka z Malborka, Ratownictwo Medyczne Zbigniew Kaszuba, Pracownica Florystyczna „Leśna” z Malborka, Myjnia Ręczna „ U Marka”, Usługi Kosmetyczne Monika Wach, Sołtys Pogorzałej Wsi Sylwia Witek, Krzysztof Lewandowski z Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Malborka, Make- Up Martyna Wiśniewska-Rodacka, Delfin Malbork.

Dni Gminy Miłoradz - Dzień II

Utworzono dnia 31.05.2016, 11:55

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.