XV Ogólnopolski Turniej Szachowy w Miłoradzu

W dniu dzisiejszym odbył się XV Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Szachowy im. Mirosława Gardzielewskiego. Wydarzenie będące co roku okazją do wspomnienia pochodzącego z naszej gminy niezwykłego człowieka, himalaisty oraz miłośnika szachów, zgromadziło w sali GOKIS kilkudziesięciu szachistów. Obok mieszkańców Gminy Miłoradz oraz licznie zgromadzonych zawodników z powiatu malborskiego, nie zabrakło także innych graczy z Pomorza, Warmii, Kujaw, a nawet Dolnego Śląska. Turniej to także dowód na to, że pasja jest szansą na integrację pokoleń. Najmłodszy z zawodników miał zaledwie 8, a najstarszy 80 lat!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu składa serdeczne podziękowania Panu Tadeuszowi Wojszkunowi - sędziemu turnieju, licznie zgromadzonym graczom, a także sponsorom, którzy ufundowali nagrody finansowe i rzeczowe dla laureatów.

Serdeczne podziękowania dla:
- Starosty Powiatu Malborskiego p. Mirosława Czapli
- Wójta Gminy Miłoradz p. Arkadiusza Skorka
- POLHOZ Spółka z o.o z Szymankowa
- Gospodarstwa Rolnego Delta-Agro z Miłoradza
- Pana Stanisława Brzezińskiego - Gospodarstwo Rolne Bystrze Spółka z o.o
- Pracowników GOKIS Miłoradz za sprawną obsługę naszych gości
- Redakcji Tv Regionalna 24.pl za objęcie patronatu medialnego nad wydarzeniem

Do zobaczenia za rok na kolejnym XVI Ogólnopolskim Turnieju Szachowym w Miłoradzu!

XV Ogólnopolski Turniej Szachowy w Miłoradzu

Utworzono dnia 14.03.2016, 12:49

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.