Fabryka Świętego Mikołaja dla dorosłych.

Wójt gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają mieszkańców do wzięcia udziału w świątecznych warsztatach pt. "Wielka Fabryka Świętego Mikołaja", które odbędą się w piątek 8 grudnia br. o godz. 16:00 w sali GOKIS Miłoradz.

W ramach warsztatów zaplanowano własnoręczne wykonywanie bombek, kartek świątecznych, czekoladowych lizaków, aromatycznych mydeł czy świec zapachowych. Ponadto na uczestników zajęć czekać będzie słodki poczęstunek w postaci świątecznych wypieków, herbata z miodem i goździkami, a to wszystko przy dźwiękach świątecznej muzyki.

Przedsięwzięcie skierowane jest do dorosłych uczestników, a w szczególności seniorów z terenu gminy Miłoradz. Organizatorzy zapewniają darmowy transport ze wszystkich sołectw. Szczegółowe informacje nt. przedsięwzięcia można uzyskać w sekretariacie GOKIS pod numerem telefonu 55 271-15-31 wew. 33, a także we wszystkich świetlicach wiejskich na terenie gminy.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Fabryka Świętego Mikołaja dla dorosłych.

Utworzono dnia 28.11.2017, 13:06