Zapraszamy na wyjazd autokarowy do gdańskiej Ergo Areny

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zapraszają mieszkańców na zorganizowany wyjazd autokarowy do gdańskiej Ergo Areny na koncert ATMOSFERA z okazji Wojewódzkich Obchodów Święta Strażaka. Podczas koncertu wystąpią Andrzej PIASEK Piaseczny, zespół Raz Dwa Trzy oraz popularny satyryk Piotr Bałtroczyk. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 maja br. Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe mogą nabyć już w GOKIS w Miłoradzu zaproszenia w cenie 20 złotych ( koszt wstępu na koncert oraz transport autokarowy w obie strony). Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji nt. wyjazdu można uzyskać pod numerem tel. 55 271-14-68 oraz u pracowników świetlic wiejskich.

Zapraszamy na wyjazd autokarowy do gdańskiej Ergo Areny

Utworzono dnia 26.04.2016, 09:48

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.