Wyniki konkursu na ozdobę wielkanocną

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu informuje, iż komisja w konkursie na najpiękniejsze ozdoby wielkanocne wyróżniła 15 autorów dostarczonych prac. Laureatami w kategoriach dzieci i młodzież zostali: Wojtek Szczepanik (Miłoradz), Konrad Hoog (Miłoradz), Julia Hoog (Miłoradz), Weronika Szczepanik (Miłoradz), Martyna Głąb (Miłoradz), Nikola Furmańska (Kończewice), Julia Owsianka (Kończewice) i Michalina Dziubek (Kończewice). W kategorii osób dorosłych wyróżnienia otrzymali: Małgorzata Radzik (Miłoradz), Marzena Wojciechowska (Pogorzała Wieś), Ewa Buniek-Tonges (Bystrze), Teresa Cygan (Pogorzała Wieś), Agnieszka Sulikowska-Ossowska (Mątowy Wielkie), Ewelina Kaszuba (Miłoradz) oraz Maria Zemke (Mątowy Małe). Wszystkim laureatom gratulujemy!

Rozdanie nagród odbędzie się w środę 6 kwietnia br. o godz. 17:30 w siedzibie GOKIS w Miłoradzu. Osoby, które nie będą mogły osobiście wziąć udziału w wydarzeniu, będę miały możliwość odbioru nagród w swoich świetlicach wiejskich od 7 kwietnia br.

Wyniki konkursu na ozdobę wielkanocną

Utworzono dnia 30.03.2016, 12:51

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.